Новини економіки. 9 квітня. Економіка Японії відновлюється на тлі зниження курсу ієни, відновлення програми субсидування покупки автомобілів з низьким рівнем емісії вуглекислого газу, а також триваючого процесу відновлення північно-східних районів після землетрусу.

Індекс Eco Watchers додав минулого місяця 5,9 п

Про це свідчить динаміка індексу Eco Watchers, який додав минулого місяця 5,9 п., досягнувши позначки 51,8 – найвищого значення з липня 2011 р., коли показник склав 52,6. Крім того, вперше за 8 місяців, індекс перевищив ключовий рівень 50.

Індекс Eco Watchers відстежує настрій серед японських робітників, включаючи водіїв таксі, торгового персоналу, власників магазинів та обслуговуючий персонал ресторанів, які найбільш чутливо реагують на зміну економічних умов.

Курс ієни обвалився в I кварталі на 10,4%, після того як Банк Японії влив в економіку 10 трлн ієн і встановив цільовий рівень інфляції в 1%. В середині березня ієна до долара опускалася до мінімальних позначок з квітня 2011 р. в 84,18, тоді як квартал вона почала на позначці 76,91.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.