Новини світу. 5 квітня. Засновник “Вікілікс” Джуліан Ассанж звинуватив британські ЗМІ в “негативному і необ’єктивному” висвітленні судового процесу над ним у Великобританії.

Джуліан Ассанж
Ассанж отримав ще одну відстрочку перед передбачуваною депортацією

В даний час 41-річний Ассанж знаходиться в Лондоні в очікуванні рішення Верховного суду про можливу екстрадицію до Швеції, де йому пред’явлені звинувачення в зґвалтуванні.

В оприлюдненій сьогодні заяві австралієць повідомив, що направив 75 офіційних скарг британській владі з приводу 45-ти публікацій в “Обсервер”, “Гардіан”, “Дейлі мейл”, “Індепендент”, “Сан” і інших виданнях, що стосуються його та судового процесу над ним.

За твердженням Ассанжа, він став у Сполученому Королівстві жертвою “великомасштабного негативного висвітлення”, пов’язаних з ним подій при заохоченні Комісії з розгляду скарг на пресу.

Засновник “Вікілікс” вважає, що британські ЗМІ спотворюють картину того, що відбувається, трактуючи пред’являються йому звинувачення як чуть-ли вже не доведені.

Ця заява підготовлено для незалежної слідчої комісії з етики ЗМІ під головуванням лорда-судді Лівісона. Комісія була створена за ініціативою прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона в липні 2011 року. Її мета – інформувати громадськість про обставини скандалу навколо “прослушки” газетярами голосової пошти приватних осіб та знаменитостей.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.