Новини шоу-бізу. 26 квітня. Дружина відомого російського режисера Петра Буслова, творця “Бумера”, “Висоцький. Дякую, що ти живий”, Євгенія Евгієнко буде народжувати вдома.

Петро Буслов стане батьком у себе вдома

Євгенія Евгіенко збирається народжувати свою другу дитину у ванній, адже пологи у воді, на думку дружини режисера, менш болючі і абсолютно безпечні для майбутнього малюка. У цьому Євгенія переконалася, народжуючи в таких умовах першу дитину в Індії.

36-річний Петро Буслов поки не знає стать своєї майбутньої дитини. Втім, для батьків не важливо, хто з’явиться на світ – хлопчик чи дівчинка. Адже вони все одно вже люблять і оберігають свою майбутню дитину, ким би він не був.

Можливо, це відбувається тому, що в житті цієї подружньої пари, а познайомилися вони десять років тому, були вельми важкі періоди. Один час у ЗМІ була інформація про роман Петра Буслова, який старший за свою дружину на 10 років, з кращою подругою Євгенії, актрисою Оксаною Акіньшиною.

Проте зараз, бачачи з якою турботою на світських заходах відноситься Петро до Євгенії, яка перебуває на сьомому місяці вагітності, зрозуміло, що всі важкі часи у цієї зіркової пари залишилися далеко позаду.

За матеріалами ЕвроСМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.