Новини України. 17 квітня. Сьогодні хвилюватися про те, яка доля буде у концерну «Voronin» не варто, адже він в надійних руках доньки покійного модельєра Михаїла Вороніна – Лариси.

Донька Вороніна має великий досвід роботи не тільки в Україні, а й за кордоном

Про це повідомила співзасновник і голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week (UFW) Ірина Данилевська в ексклюзивному коментарі ГолосUA.

Зокрема, відповідаючи на питання про те, хто візьме правління компанією в свої руки, вона підкреслила: «Ця людина є, і вона відома, Михаїл Воронін назвав її ім’я ще більше року тому. Тоді ми робили показ на Ukrainian Fashion Week і під час цього відбулася передача справ і управління його дочці Ларисі Вороніній».

За її словами, це була офіційна передача повноважень, і ось уже рік концерном «Voronin» керує його донька. «Тоді під час прес-конференції вона розповідала про колекцію і про свої плани на майбутнє. Тому вже більше року бренд в надійних руках, тому хвилюватися за нього не варто», – зазначила голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Більш того, за словами Данилевської, Лариса Вороніна має великий досвід роботи не тільки в Україні, а й за кордоном, і це повинно в позитивному плані позначитися на бренді «Voronin».

Нагадаємо, в суботу вночі на 74-му році життя помер відомий український модельєр Михаїл Воронін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.