Новини світу. 22 квітня. Американський мільярдер Дональд Трамп назвав Михаїла Саакашвілі “незвичайним лідером, про якого говорить весь світ”, а у відповідь президент Грузії нагородив магната Орденом блискучості.

Трамп відвідав Грузію

Дональд Трамп оголосив в суботу в Тбілісі про будівництво хмарочоса “Трамп тауер” в Батумі, яке має розпочатися в січні 2013 року.

“Приїзд Дональда Трампа більш важливий, ніж дослідження МВФ, Світового банку, аналітичних центрів або політологів про те, що Грузія стоїть на шляху успіху. Крім 80-мільйонної Туреччини Грузія єдина в континентальній Європі, де Трамп зі своїми партнерами розвиває свій комерційний, житловий і готельний центр”, – сказав Саакашвілі.

Михаїл Саакашвілі зазначив, що цим орденом рідко нагороджує іноземців. За його словами, нагородження Трампа орденом блискучості велика честь, тому що він ніколи не боявся перешкод і йшов на ризик.

“Казкове місце, мені подобається тут бути. У вас незвичайний президент, про досягнення якого говорить весь світ”, – заявив, у свою чергу, Дональд Трамп.

За матеріалами Грузия online

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.