Новини України. 27 квітня. Політолог Віктор Небоженко вважає, що вибухи у Дніпропетровську можуть бути результатом бандитських розбірок “дніпропетровських” та “донецьких”.

Таким чином люди висловлюють політичний протест проти чинної влади - політолог

“Громадськість, опозиція та міжнародні спостерігачі будуть звинувачувати владу, що вона не контролює їх. Виходить, що набагато легше мучити опозиціонерів, аніж слідкувати за бандитами.

Вибухи можуть проходити в руслі конфлікту міліції та Служби безпеки. Сьогодні СБУ є спеціалістом по антитерору. Можливо, таким чином хтось демонструє ціну нового керівництва цього відомства. Те, що відбувається, також є викликом міністру внутрішніх справ. Він має успішним розкриттям показати, що займає своє місце”, – зазначив експерт.

Небоженко наголосив, що влада може звинуватити у вибухах колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

“Зуміли ж приписати їй гангстерську війну у Донецьку у 90-х роках. Політики буде багато у будь-якому випадку. Наближується чемпіонат з футболу Євро-2012. Західні уболівальники не захочуть тут постраждати”, – зауважив він.

У свою чергу, політолог Дмитро Корчинський вважає, що серія вибухів у Дніпропетровську може бути пов’язана з невдоволеністю людей нинішньою владою.

“Я би не називав це терористичним актом, бо докладно про ці вибухи ще дуже мало відомо. Радше за все, таким чином люди висловлюють політичний протест проти чинної влади. Або проти місцевої. Малоймовірно, що це організовувала б сама влада. Адже саме вона найбільше зацікавлена у стабільності. Щоб було тихо як на цвинтарі.

Мабуть, знайшлись люди, яким щось уже допекло і вони таким чином вирішили це висловити. Не думаю також, що це має якесь зовнішнє управління. Тобто, навряд це може організовувати організована опозиція. Більше виглядає на стихійні кроки”, – сказав він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.