Новини України. 21 квітня. На території ЦКЛ № 5 Укрзалізниці в Харкові знаходиться кілька десятків співробітників міліції.

Письмової згоди Тимошенко на лікування немає

Працівники патрульної служби ходять по території медустанови.

Крім того, на стоянці перед лікарнею стоїть машина патрульної служби, яка раніше перебувала біля Качанівської виправної колонії, де відбуває покарання екс-прем’єр.

На території лікарні під вікнами палати, де перебуває Тимошенко, – до десятка її прихильників, які раніше регулярно збиралися біля колонії. За словами пацієнтів лікарні, режим роботи лікувального закладу поки не змінився.

В даний час до головного лікаря пішов народний депутат Володимир Філенко (фракція БЮТ-Батьківщина) у супроводі двох депутатів місцевих районних рад від Батьківщини.

“Потрапити до Юлії Володимирівни я не зміг. Зараз буду з’ясовувати з лікарями. Спробую дізнатися, в якому вона стані”, – сказав Філенко журналістам. Він висловив сильну стурбованість через відсутність письмової згоди Тимошенко на лікування.

“Раніше, коли її вивозили на обстеження навіть на дві години, з неї обов’язково брали письмову згоду. А тут її вивезли на лікування, а письмової згоди немає. Принаймні її ніхто не бачив”, – сказав депутат. Він також повідомив, що спілкувався у телефонному режимі з начальником Качанівської колонії Іван Первушкін.

“Він сказав, що знає, що в колонії Тимошенко немає, і в нього є відповідні документи. На моє прохання показати мені ці документи була покладена трубка”, – зазначив Філенко.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.