Новини медицини. 18 квітня. Фахівці вважають, що до 2030 року цукровим діабетом буде страждати майже 10% населення всієї планети.

Хворих на цукровий діабет все більше

Цукровий діабет – це дуже важке захворювання, яке може спровокувати ускладнення, наприклад, ураження судин серця, нирок, очей, кінцівок.

Існує два типи цукрового діабету. При першому типі недуги організм людини не здатний самостійно виробляти інсулін, що вимагає постійного додаткового введення цієї речовини. При другому типі – людина відчуває дефіцит інсуліну в крові.

Ендокринологи занепокоєні тим фактом, що хвороба “молодіє”. Якщо років 20 тому цукровим діабетом починали хворіти люди після 60, то зараз вже зафіксовані численні випадки захворювання до 40 років, причому зустрічається, як перший, так і другий тип діабету.

Лікарі заспокоюють, що до цієї хвороби не варто підходити, як до смертного вироку, оскільки сучасні методики лікування та покращена якість життя людей дозволяють збільшити тривалість життя.

Головне в лікуванні – це своєчасне надання допомоги хворому, якщо не почати лікування цукрового діабету вчасно, то можна отримати ускладнення. Головним методом лікування є постійне введення інсуліну в організм. Сьогодні застосовуються високоякісні генно-інженерні види інсулінів, в тому числі аналоговий інсулін, які виготовляють майже в кожній країні, що істотно знижує витрати на покупку лікарського препарату.

Щоб не було ризику захворювання на цукровий діабет, слід вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися, а при найменших недугах звертатися в медичний центр для діагностики організму і початку своєчасного лікування.

За матеріалами Медичний центр НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.