Новини України. 29 квітня. Організатори вибухів нібито перерахували в листі свої вимоги, після виконання яких вони припинять підривати урни.

Терористи залишили повідомлення?

У суботу, 28 квітня на одному із сайтів в коментарях до інформаційного повідомлення з’явився лист нібито від організаторів учорашніх вибухів у Дніпропетровську.

У повідомленні йдеться про те, що ці вибухи були сплановані таким чином, щоб запобігти загибелі людей, і для того щоб привернути увагу до своїх вимог. Якщо вони не будуть виконані, терористи обіцяють подальші акції в місцях найбільшого скупчення людей.

У листі сказано, що вимоги терористи залишили в листі, в поштовому відділенні на одному з проспектів міста. Лист адресовано СБУ і МВС. Зазначене відділення сьогодні не працювало, а біля нього стояв міліцейський автомобіль.

Правоохоронці заявили, що коментувати цю ситуацію буде відомство, до якого належить ця справа. СБУ в даний час мовчить.

А поки, за неофіційною інформацією, повідомлення про лист на пошті не підтвердилося, а через кілька годин зникло і повідомлення з інтернету.

Варто відзначити, що за такою ж схемою на тому ж сайті і під тим же ніком з’явилося повідомлення і після першого вибуху урни в Дніпропетровську в листопаді минулого року.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.