Новини України. 28 квітня. Після вибухів у Дніпропетровську міліція працює у посиленому режимі. Патрулювання на вулицях міста здійснюється цілодобово. Для охорони громадського порядку долучені додаткові сили Внутрішніх військ МВС України.

Віталій Захарченко
Дніпропетровськ посилено охороняють правоохоронці

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, інформує УЗГ МВС України.

В.Захарченко повідомив, що за фактами вибухів у Дніпропетровську порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 258 “Терористичний акт” Кримінального кодексу України.

Слідство за справою проводиться слідчими Служби безпеки України. До групи, яка займається розслідуванням цих зухвалих злочинів, залучені найкращі фахівці МВС: вибухотехніки, експерти, оперативні працівники, слідчі.

Міністр внутрішніх справ закликав людей зберігати спокій та запевнив, що міліція взяла ситуацію під контроль. За його словами, саме завдяки вчасному реагуванню міліції після повідомлення про перший вибух вдалося уникнути більш серйозних жертв, адже коли спрацювали наступні вибухові пристрої, територія була вже оточена правоохоронцями.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко висловив співчуття постраждалим громадянам, а також закликав не давати завчасних оцінок та не політизувати цю трагічну ситуацію.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.