Новини України. 8 квітня. У Миколаєві на концерті в підтримку жорстоко побитої місяць тому Олександри Попової зібрано 110 гривень (близько 14 доларів) при витратах на його організацію в 3000 гривень (близько 375 доларів).

Зараз стан Попової поступово покращується

Про це повідомив активіст громадської організації “Гард-N” Андрій Дворецький, яка ініціювала концерт.

При цьому він зазначив, що артисти виступали безкоштовно.

Концерт відбувся вчора в центрі міста, в Каштановому сквері і тривав близько трьох годин. У ньому взяли участь місцеві та іногородні артисти. Під час концерту ведучий періодично нагадував присутнім про ситуацію, в якій знаходиться Попова. Біля сцени постійно перебувало близько 300 глядачів.

“Ми хочемо, щоб люди не забували про Сашу, – сказав Дворецький. – 8 квітня Саші виповнюється 19 років. Зараз її стан поступово покращується. Концерт ми проводили під гаслом “Стоп – насильству!”, говорячи про те, що в суспільстві необхідно міняти ставлення до моторошних злочинів, яких стало занадто багато останнім часом.

Це і трагедія Оксани Макар, і побиття Саші Попової. Кожен день з’являються повідомлення про зґвалтування та інші жорстокі злочини. З суспільством відбувається щось страшне. Багато хто просто перестав звертати увагу на моторошні злочини, які стали мало не нормою. Ми закликаємо людей бути більш людяними по відношенню один до одного”.

Дворецький зазначив, що незначна сума, зібрана під час акції, як раз і свідчить про байдуже ставлення людей до проявів жорстокості. “Прийшли, послухали і пішли”, – сказав він.

Нагадаємо, Олександра Попова майже місяць перебуває в комі після жорстокого побиття. У неї розчавлена ​​трахея. Чоловік, який побив дівчину – 22-річний Олександр – розтрощив її взуттям. Дівчина постраждала біля нічного клубу. Це сталося за кілька годин перед тим, як зґвалтували, душили і намагалися спалити нині покійну Оксану Макар.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.