Новини світу. 29 квітня. Республіканець Ньют Гінгріч має намір завершити свою участь у виборчій кампанії за пост президента США, повідомляє CNN з посиланням на анонімне джерело в оточенні політика.

Ньют Гінгріч посідає останнє місце з 6% народної підтримки

Очікується, що відповідну заяву він зробить у Вашингтоні 2 травня. Політологи очікують, що Гінгріч підтримає фаворита від республіканців Мітта Ромні.

Як повідомив прес-секретар Гінгріча, обидва кандидата від республіканців недавно мали телефонну розмову, в якій, як вважається, обговорили це питання.

Спостерігачі відзначають, що крок Гінгріча продиктований простою логікою: за підсумками виборів єдиного кандидата від Республіканської партії, він посідає останнє місце з 6% народної підтримки.

На першому місці як і раніше знаходиться Ромні, його підтримали 63%. На другому Рон Пол 24%.

Американські ЗМІ відзначають, що Гінгріч є якщо не найпопулярнішим республіканцем, то, принаймні, дуже запам’ятовується. Процвітаючий бізнесмен з поганим (на думку багатьох критиків) смаком і з дружиною, що полюбляє великі витрати, міг запросто перервати кампанію заради круїзу в Європу або відмовитися від передвиборної поїздки, оскільки його дружина не встигла вчасно зробити зачіску.

Відзначився він і спробою привернути увагу до захисту тварин. Заради цього був навіть створений сайт, на якому Гінгріч зображений з різними звірятками і пташками. Він гуляв з поросятами, годував тигреня, позував з ведмедем. Вважається, що виборці починання не оцінили, порахувавши кандидата занадто інфальтильним.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.