Новини здоров’я. 18 квітня. З економічної точки зору товсті люди обходяться системі охорони здоров’я і компаніям дорожче, ніж курці.

Товстуни невигідні державі

До такого висновку прийшли вчені із США, які порівнюють витрати, пов’язані з лікуванням товстих і громадян, що палять.

Як показав аналіз даних про більш ніж 3000 чоловік, як куріння, так і надмірна вага пов’язані з додатковими витратами на медичне обслуговування та лікування. Зокрема, середня витрата системи охорони здоров’я на курців і страждаючих від ожиріння, перевищує витрати на людей з нормальною вагою і не залежних від тютюну. Повна людина обходиться державі на 5500 доларів на рік більше.

Курці і товстуни частіше звертаються до лікаря в зв’язку з підвищеним ризиком розвитку хвороб серцево-судинної системи та інших хронічних проблем. Як відомо, надмірну вагу пов’язують із захворюваннями серця і судин, діабетом і раком. Куріння також призводить до серцево-судинних проблем, ракових захворювань і хвороб органів дихання.

Компаніям, на плечі яких лягають витрати на охорону здоров’я своїх працівників, а також бажаючі скоротити кількість відгулів через хворобу, повинні вводити програми, спрямовані на боротьбу з курінням та пропаганду активного способу життя, підсумували дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.