Новини України. 25 квітня. Близько 10:30 донька Юлії Тимошенко Євгенія та група народних депутатів від опозиції зайшли на територію Качанівської колонії для зустрічі з лідером опозиції.

Депутатів та доньку Тимошенко пустили на територію колонії

До Харкова прибули депутати-медики, а також голова фракції “БЮТ-Батьківщина”, захисник Юлії Тимошенко Андрій Кожем’якін, інформує прес-служба “Батьківщини”.

Він повідомив, що депутати з провладних фракцій відмовилися від поїздки.

Як відомо, вчора опозиція запросила депутатів-медиків від усіх фракцій, а також голову комітету ВР з питань охорони здоров’я відвідати Юлію Тимошенко, щоб особисто переконатись, що до неї застосовували фізичну силу.

Андрій Кожем’якін наголосив, що депутати вимагатимуть зустрічі з представниками прокуратури та пенітенціарної системи і порушення кримінальної справи у зв’язку з побиттям Юлії Тимошенко.

Під стінами Качанівської колонії наразі проходить мітинг на підтримку Юлії Тимошенко. У деяких учасників мітингу на голові пов’язки з написом “Голодую”.

Водночас заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко повідомив, що вимоги опозиції не змінилися і робота Парламенту буде заблокована доки депутати-медики не зустрінуться з Юлією Тимошенко, а Генеральна прокуратура не почне розслідувати справу побиттям Тимошенко у Качанівській колонії та притягне до відповідальності всіх винних.

“Наші вимоги не змінилися, – наголосив він, – більше того, після відповідного документу, який підписала Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова (як відомо, даний документ підтверджує застосування сили до Ю.Тимошенко) вони лише утвердилися”.

Микола Томенко назвав незрозумілим, що Партія регіонів поінформувала, що голова Комітету з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтеєєва, колишній міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв не вважають за необхідне втручатися в цю справу.

“Склалося враження, що Президент України та його команда дали вказівки відмінити клятву Гіппократа на території України”, – наголосив він.

“Невже треба бути ще спеціально народним депутатом чи головою Комітету, щоб виконати свій людський, медичний і жіночий обов’язок”, – додав політик.

Він повідомив, що чотири народні депутати, які представляють об’єднану опозицію (В. Передерій, Є. Добряк, С. Шевчук, В. Карпук) знаходяться в колонії.

“Сьогодні вже не є актуальним доведення факту застосування сили проти Юлії Тимошенко та нанесення їй тілесних ушкоджень. Це підтверджено Уповноваженим з прав людини. Сьогодні важливо дати належну оцінку цьому злочину”, – наголосив Микола Томенко.

“Ці люди повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності і їх прізвища повинна знати вся країна, бо такого хамства, яке вже стало державною ідеологією, ми ще не бачили”, – додав він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.