Огляд преси. 16 квітня. В інтернеті шириться протест: фільм “Чорнобильські щоденники” експлуатує трагедію.

Фільм "Чорнобильські щоденники "

Про це пише італійська Corriere della Sera.

Жах в місті жаху. Така ідея режисера Орена Пелі, який надихнувся Чорнобилем при створенні сценарію “Чорнобильські щоденники”. І цей вибір спровокував дискусію.

“Якщо це всього лише ще один жорстокий фільм, він мені не цікавий. Коли я дивилася трейлер, я хотіла відвести погляд, Чорнобиль не місце для цікавих підглядачів”, – заявила засновниця благодійної асоціації Chernobyl Children’s Project International ірландка Едді Роч.

Картина знімалася в Сербії та Угорщині. Є люди, яким не сподобалася пряме посилання на Чорнобиль. Багато відвідувачів офіційної сторінки “Чорнобильських щоденників” на Facebook вимагають від Орена Пелі направити частину доходів від прокату в благодійні організації, які надають допомогу постраждалим від атомної катастрофи. Деякі користувачі виступають за бойкот фільму, йдетться в статті.

Ендрю Косові з Alcon Entertainment – компанії, яка буде поширювати фільм в США і деяких інших країнах, намагається приглушити полеміку: “Це popcornmovie. Не думаю, що до цього фільму слід ставитися дуже серйозно, і навряд чи з його допомогою хтось хоче нажитися на реальній катастрофі”.

ВІДЕО

За матеріалами Corriere della Sera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.