Новини здоров’я. 8 квітня. Проблеми в ліжку негативно позначаються на фізичному та емоційному стані жінок, а також на їхніх відносинах з партнерами.

У жінок в ліжку бувають проблеми

Сексуальна дисфункція у жінок зазвичай є наслідком відсутності одного з важливих факторів, що включають статевий потяг, збудження і оргазм.

Серед фізіологічних причин, що позначаються на інтерес жінки до сексу, можна виділити діабет, гормональні проблеми, менопаузу, ожиріння, гіпертонію, серцеву недостатність, використання протизаплідних таблеток і куріння.

Основні психологічні причини небажання займатися любов’ю пов’язані з відносинами між партнерами, емоційним занепадом, зниженням самооцінки і переживаннями з приводу власного зовнішнього вигляду.

Аноргазмія, або нездатність відчувати оргазм, може бути викликана численними факторами, такими як слабкий статевий потяг, недосвідченість, брак інформації, проблеми з партнером, напруга або психологічна травма, пов’язана з сексом. Також, на здатність досягати оргазму впливають деякі ліки, гормональні порушення, прийом протизаплідних таблеток, хронічні хвороби і брак стимуляції під час статевого акту.

Ще одна поширена проблема у жінок – це біль під час сексу. Також, деякі жінки страждають від вагінізму – стиснення м’язів піхви, що робить неможливим секс з чоловіком. Цей розлад не впливає на статевий потяг або збудження. Жінки з вагінізмом хочуть займатися любов’ю, проте не можуть розслабити м’язи. Хоча причини його невідомі, однією з них може бути психологічна травма.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.