Новини здоров’я. 6 квітня. Всі, хто хоче скинути зайву вагу, рано чи пізно стикаються з цілою низкою проблем, що перешкоджають схудненню.

Сім'я, діти, освіта, робота, соціальні зв'язки заважають слідкувати за собою

Більшість з цих проблем можна подолати, якщо мати певну завзятість та цілеспрямованість.

В сучасному світі, де всі поспішають, і де так важко знайти час на те, щоб розслабитися і зайнятися собою, не в останню чергу страждають наше харчування і фізична форма. Сім’я, діти, освіта, робота, соціальні зв’язки – все це може негативно відбитися на способі життя, позбавивши нас можливості нормально харчуватися і стежити за своїм тілом.

Вік – ще один фактор, що стає перешкодою на шляху до схуднення. Як відомо, з віком більшість людей поправляються, і, особливо, жінки. Цьому сприяють сидячий спосіб життя, стрес, нездорове харчування і гормональні зміни. Нам не під силу контролювати гормони, проте ми можемо спробувати змінити свій спосіб життя, щоб захистити себе від неприємних змін, що відбуваються з організмом з віком.

Ще один важливий фактор, який пояснює, чому схуднення є таким нелегким завданням – це уповільнення метаболічних процесів. Чим менше ми їмо, тим повільніше організм спалює калорії. Зміна швидкості метаболізму ускладнює завдання схуднення, і тому незабаром дієта стає мало ефективною. Щоб домогтися успіху, здорове, збалансоване харчування слід поєднувати з фізичною активністю.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.