Новини здоров’я. 30 квітня. Як показало австралійське дослідження, менше ніж 70% людей впевнені в тому, що їм подобаються виключно представники протилежної статі, а більше третини чоловіків відчувають інтерес до анального сексу.

Майже 18% чоловіків зізналися, що насолоджуються анальним сексом

68,8% опитаних австралійців підтвердили свою традиційну сексуальну орієнтацію. Близько 6% чоловіків виявилися гомосексуалістами, 12,1% – бісексуалами, а 13,1% цікавляться своєю статтю, не вступаючи в гомосексуальні зв’язки.

Серед жінок 2,3% ідентифікують себе як лесбіянок, 20,6% є бісексуалками, а 17,2% цікавляться іншими жінками на відстані.

Австралійці виявилися терпимими до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. 58,3% опитаних підтримують одностатеві шлюби, 59% не проти усиновлення дітей гомосексуальними парами, а 57% вважають, що лесбійські сім’ї повинні мати доступ до штучного запліднення.

Майже 18% чоловіків зізналися, що насолоджуються анальним сексом, а 15,4% не проти спробувати цей вид інтимної близькості. Дослідників не здивувало таке ставлення чоловіків до анального сексу.

«Ми вважаємо, що цей вид сексу стає все більш прийнятним для багатьох людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації. При цьому, анальний секс досі вважається ознакою гомосексуальності, незважаючи на те, що цей вид любові може приносити задоволення партнерам з будь-якими поглядами», – відзначили дослідники.

Негативний досвід анального сексу у деяких людей експерти пов’язують з нестачею сексуальної освіти, досвіду та інформованості про його особливості.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.