Новини України. 20 квітня. Затягування втілення в життя соціальних ініціатив Президента України відбувається через кадрові проблеми.

Янукович пообіцяв підвищити пенсії і виплати в Ощадбанку

Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Зубанов.

За його словами, через малу заробітну плату кваліфіковані спеціалісти не ідуть працювати до органів державної влади на місцях.

«Чиновники на місцях є причиною затягування, але звинувачувати їх у цьому не можу. Адже набрати кваліфікованих чиновників на такі зарплати дуже важко… Багато людей пішли до приватного бізнесу, тому зрозуміло, що кваліфікованих людей небагато. Але треба працювати, втілювати в життя, мобілізуватися», – сказав він.

Народний депутат наголосив на тому, що реалізація соціальних ініціатив потребує неабияких зусиль та часу.

«Наприклад, для того, щоб компенсувати втрачені вклади Ощадбанку СРСР, необхідно провести реєстрацію, адже ті списки, які складалися раніше, могли змінитись. А це 8 мільйонів людей, 8 мільйонів карток. Об’єм робіт дуже великий», – зазначив він.

Зубанов повідомив, що наразі зарплата більшості чиновників у місцевих органах влади низька.

«Середня заробітна плата по обласній адміністрації – 1400 грн., не рахуючи зарплату губернатора. Хто з висококваліфікованих спеціалістів прийде на цю зарплату? Зрозуміло, що є величезні кадрові проблеми. А ініціативи втілюють у життя конкретні люди. Кадрова проблема у нас дуже болюча. Тому перша проблема – це величезний обсяг робіт, а друга – кадрова», – констатував парламентарій.

На його думку, все ж не слід зупинятися, а необхідно працювати і зробити все можливе, щоб якнайшвидше втілити в життя всі соціальні ініціативи.

За матеріалами Партія регіонів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.