Новини України. 30 квітня. Громадські організації українців у Чехії звернулися до Юлії Тимошенко припинити голодування, яке вже триває 11 день.

Юлія Тимошенко
Чеська діаспора закликає Тимошенко припинити голодування

Про це повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

“Звертаємося до лідера опозиції – мужнього борця, патріота України Юлії Тимошенко з проханням припинити голодування. Ваше життя належить не Вам – воно належить Україні, належить тим 11 мільйонам українців, хто хотів бачити Вас Президентом України і бачить Вас на чолі Держави Україна в недалекому майбутньому. Своїм вчинком Ви показали, що навіть в катівнях теперішньої влади можна боротися за свободу і бути сильнішою за цю владу, яка боїться Вас і Ваші страждання від голодування і можливий летальний кінець – будуть тільки їм на радість. Не допустіть цього. Життя Людині дає Господь Бог і тільки Він один може вирішувати, коли його забрати”, – йдеться у зверненні громадських організацій українців у Чехії.

“Все це відбувається на тлі повного ігнорування владою позиції європейських інституцій. Зокрема, це стосується невиконання владою рішення Європейського суду з прав людини від 15 березня 2012 року, згідно з правилом 39 Суду про надання Юлії Тимошенко лікування незалежними лікарями у належній спеціалізованій установі”, – наголошується у зверненні.

“Звертаємося до міжнародних організацій українців в світі, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн Європейського Союзу з проханням допомогти Україні в боротьбі за демократію і європейський вибір, додержання прав людини, проведення чесних і демократичних виборів“, – йдеться у зверненні.

Звернення підписали організації “Українська європейська перспектива”, Українська ініціатива в Чеській Республіці, об’єднання українок в Чеській Республіці “УКРГАЗЕТА”, “Український журнал”, Українська суботня школа в ЧР “Ерудит”.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.