Новини України. 11 квітня. Опозиційного депутата від фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександра Дубового намагаються силою змусити перейти в Партію регіонів.

Олександр Дубовой

Про це сам народний депутат заявив під час брифінгу.

«Партія регіонів давно намагалася переманити мене, були пропозиції у вигляді фінансового характеру. Після моїх відмов мені обіцяли неприємності. Я два роки відбивав ці атаки», – заявив Дубовой.

За його словами, на даний момент почався тиск на сім’ю та бізнес.

«Силовики захопили мою приймальню в Ізмаїлі, яка знаходиться в приміщенні школи. Вони відмовилися пред’явити будь-які документи. Співробітників приймальні та 150 дітей закрили і не відпускають навіть у туалет. Схвильовані батьки приїхали в школу для з’ясування… Я прошу президента відпустити дітей і припинити цей Беслан, а також переслідування моєї родини», – заявив депутат.

«Я розумію, чим викликані такі дії влади. Ніщо не змусить мене відмовитися від членства в опозиційній фракції. Влада не посоромилася проводити обшуки в громадській приймальні і допитувати директора школи. У тому ж будинку знаходиться Християнська церква, навіть там провели обшук. Зупиніться хоча б у Страсний тиждень», – звернувся депутат.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.