Новини України. 9 квітня. Генпрокуратура перестала виконувати функції передбачені Конституцією і законодавством України, а перейшла до публічних обвинувачень і відвертих погроз.

"Батьківщина" вимагає звільнення Пшонки

Керівництво прокуратури, без суду і навіть без слідства – виносить вироки представникам опозиції. Про це заявляє фракція “БЮТ-Батьківщина”.

“Заяви перших осіб Генпрокуратури не лише грубо порушили принцип презумпції невинуватості, вони перейшли всі межі елементарних норм людської моралі. Замість того, щоб стояти на сторожі закону, вони демонстративно його ігнорують. Але найгірше, керівництво Генпрокуратури, без будь-яких підстав, дозволило собі обвинуватити невинувату людину у найстрашнішому злочині і смертному гріху – вбивстві людини”, – йдеться в заяві партії.

За словами представників “Батьківщини”, вище керівництво Генпрокуратури керується виключно сліпим бажанням догодити президенту Віктору Януковичу. Вони знають, що Тимошенко невинувата, тому відкривають все більш абсурдні і безглузді справи проти неї і керуються єдиним бажанням – довічно утримувати Юлію Тимошенко у в’язниці, відзначають в партії.

“Про яку законність у нашій державі може йти мова, якщо Генпрокурор, його перший заступник демонструють армії своїх підлеглих цинічне і відверте топтання по правах людини, принципу Верховенства права. Ручні суди узаконюють їх рішення. Сьогодні для представників внутрішніх органів, судів, існує єдиний закон: бажання пана Януковича. І вони готові його виконувати за будь-яких обставин”, – вважають опозиціонери.

“Генпрокуратура перетворилась на орган екзекуції і департамент «чорного піару» по дискредитації опонентів пана Януковича та Партії регіонів. Яка б кількість страшних і абсурдних обвинувачень не висувалась Юлії Тимошенко, кожен мешканець України знає, хто справжній і найбільший злочинець в нашій державі і хто несе персональну відповідальність за тотальну бідність народу”, – додають в “Батьківщині”.

Фракція “Блок Юлії Тимошенко – “Батьківщина” заявляє: Генеральний прокурор Пшонка, його перший заступник Кузьмін повинні негайно піти у відставку. Особи, котрі не мають ні честі, ні гідності, жодних моральних та етичних засад не можуть керувати органом, покликаним забезпечувати законність і порядок в країні. Вони переступили усі мислимі межі закону. І за це вони повинні бути притягнуті до відповідальності.

У фракції сказали, що почнуть збір підписів для відставки керівництва ГПУ.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.