Новини світу. 9 квітня. Британський вчений Бертольд Візнер, уродженець Австрії, побив рекорди батьківства, ставши біологічним батьком для щонайменше 600 дітей.

Донор сперми став батьком 600 дітей

Візнер (він помер в 1972 році) був донором сперми в клініці штучного запліднення Бартон в Лондоні, якою керувала його дружина. Але припускають, що вона не знала про те, що “пожертвування” робив її власний чоловік.

Історія спливла назовні завдяки одному з синів Візнера, режисеру з Канади Баррі Стівенсу (який був зачатий шляхом штучного запліднення), пише The Sun, передає ТСН.

Він провів дослідження, які свідчать, що Візнер здавав до банку свою сперму регулярно протягом 20-ти років – з початку 1940-х років до середини 1960-х.

“Він шукав донорів для клініки. І, можливо, не сказав дружині, що сам є донором, а вона вважала, що матеріал надходив від різних людей”, – вважає Стівенс.

Чоловік знайшов одного зі своїх братів, лондонського адвоката Девіда Голланца. Разом вони відшукали 18 інших людей, які з’явилися на світ завдяки допомозі цієї клініки, і виявили, що батьком 12 з них, тобто 2/3, також був Бертольд Візнер.

“Я вважаю, що він “несе відповідальність” за народження від 300 до 600 дітей”, – припустив Голланц.

А за підрахунками Стівенса, кількість дітей, які з’явилися на світ завдяки Візнеру, може доходити і до тисячі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.