Новини політики. 4 квітня. Сполучене Королівство готове підтримати амбітний європейський порядок дня України, включаючи її прагнення набути повноправного членства в ЄС.

Британські депутати висловили підтримку Україні на її шляху європейської інтеграції

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

В ході візиту в Сполучене Королівство міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з членами багатопартійної парламентської групи дружби з Україною, яку очолює британський парламентарій Джон Віттінгдейл, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства України.

У ході зустрічі члени британського парламенту були проінформовані про успішне парафування Угоди про асоціацію з ЄС, а також про заходи, що здійснюються в контексті підготовки до парламентських виборів у жовтні цього року.

Сторони обговорили поточний стан та перспективи двостороннього політичного діалогу між Україною та Великобританією.

Британські депутати висловили підтримку Україні на її шляху європейської інтеграції, а також готовність офіційного Лондона продовжувати активний діалог з Києвом в цьому контексті, зокрема, про підписання та ратифікації Угоди про асоціацію.

Джон Віттінгдейл зазначив, що Сполучене Королівство готове підтримати амбітний європейський порядок дня України, включаючи її прагнення набути повноправного членства в ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.