Новини світу. 18 квітня. Терорист в суді заявив, що віддає перевагу смертній карі, ніж тюремному ув’язненню, а також попередив, що його однодумці завдадуть новий удар.

Брейвік розглядає страту як справедливе для себе покарання

Андерс Берінг Брейвік зізнався в суді, що в Норвегії знаходяться, щонайменше, ще двоє його послідовників, які перебувають в його «ордені тамплієрів».

За словами злочинця, його однодумці готові в будь-який день здійснити атаку, як та, що він влаштував в Осло 22 липня 2011.

Брейвік також заявив, що розглядає страту як справедливе для себе покарання.

Терорист бачить єдиним логічним результатом свого 10-тижневого судового процесу звільнення або смертний вирок.

“Я не припускаю тюремний термін в 21 рік (максимально можливий запобіжний захід за статтею «Тероризм» в Норвегії. – прим. Ред.) – Це занадто жалюгідне покарання. В моєму випадку можлива або смерть, або свобода. Я не хочу вмирати, але поставлюся з повагою до подібного рішення”, – розповів підсудний.

Брейвік навіть висловив жаль, що напередодні від процесу був усунений один з п’яти суддів, який зізнався, що закликав стратити «стрілка» на сторінці в соціальній мережі через день після трагедії.

Третій день суду був цілком присвячений можливим зв’язкам Брейвіка з іншими екстремістами за кордоном, зокрема його поїздкам до Великобританії і Ліберії.

Злочинець заявив, що його «орден тамплієрів» зародився під час зустрічі з «індивідами» в Лондоні в 2002 році. Він також назвав людину на ім’я Річард своїм наставником.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.