Новини світу. 23 квітня. Норвезький терорист Андерс Брейвік розкаявся в убивстві випадкових перехожих.

Брейвік вибачився за вбивство випадкових перехожих

Під час слухань у його справі в суді він вибачився перед родичами загиблих і постраждалих в результаті вибуху бомби, яку він заклав в урядовому кварталі Осло 22 липня 2011.

За вбивство учасників молодіжного табору “Робочої партії” на острові Утой він вибачатися не став, оскільки, за його словами, скоїв цей злочин з політичних міркувань. Брейвік заявив, що сприймав збори на Утой як “ідеологічний табір”.

У той же час терорист зізнався, що під час подій на острові не зміг застрелити підлітка. Пояснив, що не зміг би вбити дитину.

Брейвік також порівняв біль, який він заподіяв родичам вбитих ним людей, з власними переживаннями через втрату контакту зі своєю сім’єю і друзями після подій 22 липня.

В цілому жертвами злочинця стали 77 людей. Раніше під час слухань Брейвік визнав свою провину і заявив, що не розкаюється в скоєних терактах. Пояснюючи свої вчинки, терорист стверджував, що хотів таким чином висловити свій протест проти політики мультикультуралізму. Суд над Брейвіком почався в Осло 16 квітня після того, як заключна психіатрична експертиза визнала його осудним.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.