Новини технологій. 13 квітня. Авіагігант Boeing планує випустити надбезпечний смартфон, вартість якого може сягати 15 тисяч доларів.

Boeing випустить смартфон на платформі Андроїд

Телефон знаходиться в кінцевій стадії розробки і повинен вийти в кінці року. Про це повідомив президент Boeing Роджер Крон (Roger Krone).

Крон відмовився розкривати технічні характеристики нового смартфона. В інтерв’ю журналу National Defense Magazine він лише зазначив, що “Boeing Phone” дасть клієнтам “те, що вони звикли бачити плюс новий функціонал з точки зору безпеки”.

Смартфони, розроблені з метою забезпечення захищеного зв’язку, зазвичай потрапляють в преміум-сегмент, однак апарат від Boeing буде доступніший від аналогічних пропозицій за рахунок використання операційної системи Android.

Вартість схожих пропозицій на ринку становить від $15 тис. до $20 тис. Смартфон від Boeing буде дешевшим, але не настільки, щоб його міг дозволити покупець середнього класу, уточнив віце-президент відділу Boeing з інфраструктури безпеки Браян Палма (Brian Palma).

Boeing – не перша компанія, що узялася за розробку надбезпечного телефону на Android. В кінці минулого року Dell випустила смартфон Streak 5 під управлінням операційної системи Google, який отримав офіційний знак якості від міністерства оборони США.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.