Новини економіки. 5 квітня. Компанія Балтика направила заяву про виключення її зі списку цінних паперів, допущених до торгів на ММВБ, повідомляє компанія.

Балтика йде з біржі

Як пише БФМ.РУ, процедура делістингу займе близько трьох місяців. Після цього операції з акціями компанії можна буде проводити тільки на позабіржовому ринку.

Рада директорів пивоварної компанії прийняла таке рішення через низьку ліквідність акцій і невисоких обсягів торгів. Крім того, делістинг дозволить Балтиці позбутися адміністративних витрат, які пов’язані з обігом цінних паперів на біржі.

Нагадаємо, в даний час Carlsberg через Baltic Beverages Holding (BBH) володіє 80,45% Балтики. Після погашення казначейських акцій (питання про це буде розглянуто загальними зборами акціонерів Балтики 16 березня) частка BBH в статутному капіталі становитиме 84,55%.

Загальні витрати на викуп решти акцій Балтики не перевищать 6,5 млрд. датських крон (близько $ 1,2 млрд.), підрахували в Carlsberg. У разі якщо в рамках оферти її частка в Балтиці перевищить 95%, компанія скористається правом примусового викупу залишилися паперів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.