Новини України. 23 квітня. Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець просить Печерський районний суд закрити кримінальну справу стосовно свого підзахисного.

Юрій Луценко в суді
Баганець просить закрити чергову справу проти Луценка

Відповідне клопотання він заявив на засіданні Печерського районного суду м.Києва 23 квітня. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Прошу вас кримінальну справу за обвинуваченням Луценко закрити у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину. І, на мою думку, тут немає навіть події злочину”, – наголосив Баганець.

У Печерському районному суді сьогодні розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка – Валентином Давиденко. Цей епізод був виділений в окрему справу.

В обвинувальному висновку з цього епізоду сказано: “Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади і посадовими особами, які вчинили зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби , яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденко “.

Сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.