Новини України. 12 квітня. Над підготовкою зимової олімпіади у Львові 2022 року уже працює австрійська компанія.

Австрійці готують Львів до Олімпіади

Про це сьогодні на брифінгу у новому терміналі Львівського аеропорту повідомив Президент України Віктор Янукович, інформує Вголос.

Президент зазначив, що згідно з тендерними процедурами на конкурсній основі зараз над підготовкою до Олімпіади уже працює австрійська компанія, яка “має величезний досвід підготовки зимових олімпіад”.

Янукович зазначив, що у другому кварталі 2012 року ця компанія надасть висновки по всіх напрямках, у тому числі і по погодних умовах щодо можливості проведення у Львові зимової олімпіади.

Щодо того, чи є в Україні сприятливі погодні умови для проведення зимових олімпіад, за словами президента, на 10 років прогнозувати важко.

Янукович зазначив, що інформуватиме громадськість яким чином рухається підготовка до участі в конкурсі з проведення зимової олімпіади. Зокрема, зараз до розгляду беруться 3 області: Львівська, Івано-Франківська і Закарпатська.

При цьому глава держави відзначив, що слід розуміти, що від успіху проведення у Львові Євро-2012 буде сильно залежати ставлення до України міжнародного олімпійського комітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.