Новини технологій. 11 квітня. Компанія Apple направила в Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) патентну заявку на «Систему управління електронним пристроєм на основі розпізнавання обличчя» (Electronic Device Operation Adjustment Based On Face Detection).

Apple
Apple хоче використовувати фронтальну камеру гаджета для ідентифікації людини

Мова йде про використання фронтальної камери гаджетів для ідентифікації людини.

У разі успішного розпізнавання обличчя може бути автоматично зняте блокування портативного пристрою або активований той чи інший користувальницький профіль.

Відзначається, що система призначена насамперед для планшетів і смартфонів під управлінням iOS. Не виключено також, що система знайде застосування в портативних і настільних комп’ютерах на базі Mac OS X.

Нагадаємо, що нещодавно компанія HTC запатентувала біометричну технологію, що дозволяє зняти блокування портативного пристрою за допомогою відбитка пальця або фотознімку особи.

До речі, функція розблокування по обличчю Face Unlock реалізована в мобільній операційній системі Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Для того щоб отримати доступ до комунікатора, досить посміхнутися у фронтальну камеру.

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.