Новини світу. 4 квітня. Госпіталізація відомого актора Алена Делона пов’язана з рутинною перевіркою здоров’я, заявляють в оточенні легенди французького кіно.

Ален Делон просто перевіряється у лікарні

В елітній лікарні паризького передмістя Нейі-сюр-Сен, куди він був поміщений, від будь-яких коментарів відмовляються.

“Стан здоров’я пана Делона не викликає занепокоєння. Йдеться про рутинне обстеженні, яке він регулярно проходить у лікарів”, – говорять в оточенні актора.

При цьому, будь-які додаткові подробиці про самопочуття пацієнта не повідомляються. У лікарні, куди був поміщений Делон, інформацію про це коментувати відмовилися.

Раніше франкомовний інформаційний сайт Purepeople.com розмістив повідомлення про те, що Делон госпіталізований у зв’язку з аритмією серця. Посилаючись на власні джерела, інтернет-ресурс вказав, що артист опинився під наглядом лікарів напередодні, а сьогодні вранці успішно переніс операцію і вже через три доби буде виписаний з клініки. Ця інформація на даний момент підтвердження не знаходить.
Знаменитий актор знаходиться в Американському шпиталі престижного столичного передмістя Нейі-сюр-Сен. Дискретність є давньою традицією цієї елітної клініки. Її пацієнтами в різні роки були видатний художник Пабло Пікассо, багаторічний лідер Палестини Ясір Арафат, колишній капітан французької збірної з футболу Зінедін Зідан, екс-президент Франції Франсуа Мітерран і багато інших помітних фігур. Тарифи в цій лікарні в середньому у кілька разів вище, ніж у звичайних лікувальних установах.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.