Новини України. 10 квітня. Активістки руху FEMEN, затримані у вівторок після влаштованої ними акції проти заборони на аборти, будуть нести адміністративну відповідальність за дрібне хуліганство.

Femen
FEMEN знову провели акцію

Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на прес-службу київського управління МВС.
В акції брали участь п’ятеро активісток, з них четверо були затримані.

У правоохоронних органах пообіцяли, що після складання актів про правопорушення, всі дівчата будуть відпущені. Стаття адміністративного кодексу, за якою буде складено акт, передбачає покарання у вигляді накладення штрафу, або залучення до громадських робіт на термін від 40 до 60 годин, або до виправних робіт на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20 відсотків заробітку, або у вигляді адміністративного арешту на строк до 15 діб.

У вівторок FEMEN провели свою акцію на дзвіниці Святої Софії. Напівоголені активістки виступили проти зареєстрованого у Верховній Раді законопроекту, спрямованого на заборону абортів. Штучне переривання вагітності в ньому пропонується дозволити тільки за медичними і соціальними показаннями. Феміністки розгорнули на дзвіниці чорне полотнище з написом “СТОП!” і вдарили у дзвони. Після цього охорона собору викликала міліцію і дівчат доставили в Шевченківське районне відділення міліції Києва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.