Новини світу. 2 квітня. Президент Росії Дмитро Медведєв підписав закон, що забороняє працювати з дітьми особам, засудженим або переслідуваним за злочини екстремістської спрямованості.

Мєдвєдєв обирає тих, кому можна працювати з дітьми

Про це повідомляється 2 квітня на сайті Кремля.

Поправки будуть внесені до статті 331 (право на заняття педагогічною діяльністю) і 351.1 (обмеження на заняття трудовою діяльністю в сфері освіти, виховання, розвитку неповнолітніх) Трудового кодексу РФ. У них з’явиться пункт про заборону на роботу з дітьми для осіб, “які мають (мали) судимість, що піддаються (піддавалися) кримінальному переслідуванню за злочини проти основ конституційного ладу і безпеки держави”. У переліку заборонених сфер діяльності виявилися освіта, виховання, розвиток неповнолітніх, організація їх відпочинку, оздоровлення, медичного забезпечення, соціального захисту та забезпечення, а також організація дитячо-юнацького спорту, культури і мистецтва.

В “чорний список” екстремістів не потраплять люди, кримінальне переслідування відносно яких було припинено за реабілітуючими підставами.

Крім того, закон вносить зміни до статті 22.1 Федерального закону “Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємств”. Відтепер особи, засуджені за екстремізм, не зможуть реєструватися в якості індивідуальних підприємців для роботи з неповнолітніми.

Раніше “антиекстремістські” поправки в трудове законодавство схвалили Держдума РФ (третє читання – 23 березня) і Рада Федерації (28 березня).

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.