Новини світу. 9 квітня. Тривимірна версія “Титаніка” (Titanic), який до появи “Аватара” вважався найкасовішим фільмом усіх часів і народів, виправдала очікування продюсерів уже за перші вихідні прокату, зібравши в усьому світі понад 35 мільйонів доларів.

Титанік
Загибель Титатніка показують у 3D

Конвертація картини тривала рік і обійшлася в 18 мільйонів доларів. Її режисер Джеймс Кемерон, знавець і цінитель нових технологій, зізнався, що задумав такий експеримент ще у 2005 році, проте тоді існувало лише кілька десятків цифрових екранів, і операція була б безглуздою. На переведення “Титаніка” у тривимірний формат він зважився тільки після того, як його ж власний “Аватар” породив 3D-манію планетарних масштабів.

У Північній Америці збори “Титаніка” становили 17,3 мільйона доларів. Фільм не зміг перевершити фільм “Голодні ігри” (The Hunger Games), який третій вікенд поспіль утримуює касову першість і виручив на батьківщині вже 302 млн дол, з яких 33,5 припали на великодні вихідні, і поступився другим місцем “Американському пирогу” (American Reunion), що заробив 21 млн дол., проте зайняв у США й Канаді третє місце за зборами.

У Великій Британії, Німеччини, Італії, Австрії та Швеції фільм Кемерона опинився на першому місці. Англія, Шотландія та Уельс принесли 4,36 мільйона доларів, Німеччина – 3,47 мільйона доларів, Італія – ​​3 мільйони доларів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.