Новини технологій. 22 квітня. 31% європейців ніколи не користувалися Інтернетом.

Про це повідомила віце-голова Європейської комісії Нелі Крус на 21-й міжнародній конференції з цифрових технологій “World Wide Web” в Ліоні.

30% європейців ніколи не заходили в інтернет

“Відкритість інтернету для всіх користувачів є головною особливістю “всесвітньої павутини”, її необхідно зберегти”, – переконана Нелі Крус, яка курує в ЄК питання комунікації.

“Але відкритість не означає анархія, – зазначила Крус. – Закони і соціальні норми, права і обов’язки існують в кіберпросторі також, як і в реальному світі”. За словами єврокомісара, необхідно знайти таку платформу, яка відповідала б критеріям відкритості для всіх користувачів і одночасно дозволяла б співіснувати різним моделям, і особливо бізнес-моделям.

Крус повідомила, що рік тому вона доручила компетентним органам Єврокомісії в галузі регулювання електронних комунікацій – BEREC – підготувати доповідь про те, наскільки права європейських користувачів дотримуються в питанні доступу до інтернету. Документ буде опубліковано в травні, але вже зараз очевидно, що багато аспектів європейського законодавства в галузі комунікацій вимагають переоцінки.

Віце-голова ЄК навела дані, згідно з якими 31% європейців ніколи не користувалися “всесвітньою павутиною”. “В Італії, – додала вона, – ця цифра ще вище – 41% населення”.

Інший важливий аспект – “складна система ліцензування авторського контенту”. “Нинішні правила регулювання стосовно аудіовізуальної продукції або наукових праць не відповідають вимогам сучасності, – переконана Крус. – Необхідне реформування, навіть якщо це займе більше часу, ніж хотілося б”.

За матеріалами ТАСС-Телеком

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.