Новини України. 27 квітня. Парад тюльпанів розпочався в Криму. 28 тисяч рослин одночасного розквітли у Нікітському ботанічному саду.

У Криму розквітло 28 тисяч тюльпанів

Цьогоріч виставка ювілейна, вона присвячена 200-річчю заповідніка.

До цієї дати селекціонери вивели та презентувалі новий сорт – “Сад щастя”. Тюльпани нового сорту – високі та великі, стійкі до хвороб, і не боятися ані морозів, ані спеки. Вони довго квітнуть, а ще мають дивний колір, який змінюється.

“Він має оригінальне забарвлення, яке змінюється в процесі цвітіння від малиново-бузкового до майже блакитного. І ті, хто прийде через тиждень, побачить, що це вже другий сорт. Це сорт, близький до блакитного”, – повідомила селекціонер Нікітського ботсаду Людмила Олександрова.

Цього року на параді тюльпанів представили раритетні сорти “Принц Австрії” селекції 1860-го року та “Генерал де Вет”, виведений у 1904-му. Останній має унікальну властівість – запах, адже звичайні тюльпана, кажуть фахівці, не пахнуть.

Загалом, в експозиції представили 162 сорти тюльпанів, з них 2 десятки виведені селекціонерами Нікітського ботсаду.

“Сорти тюльпанів були підібрані за таким принципом, щоб терміни цвітіння всіх збігалися, і вони цвіли одночасно. Колірна гамма дотримувалася за принципом переходу від більш темних сортів до більш світлих”, – зазначив дизайнер Нікітського ботсаду Сергій Сафронов.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.