Новини України. 13 квітня. У ході телефонного опитування 16% українців зізналися, що задоволені роботою ДАІ.

ДАІшниками не задоволені на Сході

Дослідження, проведене напередодні Дня працівників Державтоінспекції України (14 квітня), продемонструвало переважання серед українців в цілому негативних оцінок діяльності ДАІ.

За даними опитування, проведеного компанією IFAK, 40% жителів українських міст вважають, що Державтоінспекція в цілому не справляється зі своєю основною функцією – забезпеченням безпеки на дорогах; ще 27% назвали роботу ДАІ в цьому напрямі задовільною. В цілому позитивно оцінюють роботу Державтоінспекції по забезпеченню безпеки на дорогах тільки 16% українців.

Жителі Сходу і Півдня країни оцінюють роботу ДАІ більш критично, ніж жителі Заходу і Центру. Так, 43% опитаних у східному та південному регіонах країни, відзначили, що Державтоінспекція в цілому не піклується про безпеку на дорогах. Серед жителів центральних і західних областей України частка респондентів, негативно оцінили роботу ДАІ щодо забезпечення безпеки на дорогах, знаходиться на рівні в 35%.

В рамках дослідження IFAK з 26 березня по 9 квітня 2012 методом телефонного інтерв’ю було опитано 1000 респондентів. Цільова аудиторія дослідження – жителі міст України чисельністю 50 тис. чол і більше у віці від 18 до 60 років (усі області України та АР Крим). Помилка вибірки складає ± 3,2% (рівень довірчої ймовірності Р = 0,954).

Джерело Зеркало недели

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.