Новини економіки. 28 квітня. 119 громадянам України анулюють польські візи.

Польща, Україна
119 громадянам України анулюють польські візи

119 громадян України нелегально приїхали до Польщі на основі фіктивних запрошень від власниці варшавської будівельної фірми. Жінка в управлінні праці декларувала бажання прийняти українців на роботу, але жоден з них не почав працювати у її фірмі.

Сілезька Кордонна служба, яка натрапила на сліди афери, повідомила, що польська бізнес-леді оформила 152 декларації про готовність працевлаштувати громадян України. На основі цих документів, 119 людей отримали у консульствах польські візи.

Власниці фірми поставлено закид уможливлення іноземцям незаконного здобуття віз, у випадку українських громадян здійснюються відповідні кроки, щоб анулювати ці документи.

Польські прикордонні служби пояснюють, що частина іноземців, замість легальної роботи, після в’їзду до Польщі приступає до нелегальної праці, переважно фізичної – у будівництві, сільському господарстві, ресторанах або займається нелегальною торгівлею. Спрощену процедуру отримання дозволу на працевлаштування найчастіше використовують громадяни України, Білорусі, Росії і Молдови.

За матеріалами Польське Радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.