Новини світу. 15 квітня. Секретна служба США відкликала з Колумбії своїх агентів, які забезпечували безпеку президента Барака Обами на “Саміті Америк”.

Агентів секретної служби США звільнили через погану дисципліну

Скандал почався, коли один з американців не заплатив дівчині за її послуги і та звернулася в поліцію. З Колумбії відкликані 11 агентів.

Персонал готелю в Картахені повідомив, що співробітники Секретної Служби були не раз помічені п’яними.

Крім того розслідування ведеться і щодо п’яти американських військовослужбовців. Їх звинувачують у порушенні дисципліни. Інцидент з солдатами стався в Картахені, в тому ж готелі, де розміщені співробітники Секретної служби і має те ж коріння.

“Висунуті звинувачення, в поєднанні з низькою особистої дисципліною, змусили нас прийняти рішучі заходи. Ці люди звільняються від виконання своїх обов’язків і повертаються на місце дислокації. Їх замінить додатковий персонал”, – заявив заступник директора Секретної служби США Пол Морріссі.

Разом з тим, він підкреслив, що “ці дії не вплинули на виконання комплексного плану щодо забезпечення безпеки президента в Картахені“.

“Усі 11 чоловік були відправлені в адміністративну відпустку. Це стандартна процедура, і вона дозволить нам провести всебічне, ретельне і справедливе розслідування звинувачень, – сказав Морріссі.

Помічені в порушеннях співробітники доставлені, в штаб-квартиру служби у Вашингтоні для дачі свідчень. Міністерство внутрішніх справ займеться розслідуванням цієї справи.

За словами офіційних осіб, співробітники Секретної служби скоїли порушення до прибуття Барака Обами, ніхто з них не мав стосунку до особистої охорони президента.

Морріссі заявив, що інцидент не відображає поведінку всіх його співробітників, які в США і в усьому світі виконують свої обов’язки на високому професійному рівні.

“Ми шкодуємо, якщо ця ситуація відвернула учасників “Саміту Америк”, – додав він.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.