Новини світу. 6 квітня. Дівчинка з Колумбії стала однією з наймолодших мам у світі, народивши дитину у віці 10 років.

Дівчинка народила здорову дочку

У неї з’явилася здорова донечка, хоча сама малолітня матуся під час пологів ледь не померла. Юна мама – з племені вайуу на півострові Гуахіра на півночі країни. Індіанці мають відповідно до конституції певний ступінь автономії, що дозволяє їм зберігати культурну спадщину і традиції, однією з яких є народження дітей в дуже ранньому віці.

10-річну дівчинку привезли до лікарні міста Манауре з сильної кровотечею і величезними болями, всю в сльозах. Лікарям довелося робити їй кесарів розтин на 39-му тижні вагітності, пише The Daily Mail. Особа батька дитини залишається невідомою – за одними припущенням місцевої преси, це може бути 15-річний хлопчик, за іншими – 30-річний чоловік. Ця справа викликала широкий резонанс у всій Колумбії.

“Ці дівчата ще самі мають грати в ляльки, а вони змушені вже піклуватися про дитину. Це шокує”, – сказала директор лікарні в інтерв’ю радіостанції.

Однак деяка частина суспільства наполягає, що це є правом вайуу, які мають автономію і свою юрисдикцію, і намагаються дотримуватися племінної культури.

Наймолодшою матір’ю в світі є перуанська дівчина Ліна Медіна, яка народила всього лише через два тижні після того, як їй самій виповнилося 5 років. Це сталося ще в 1933 році, зараз Медіні 78, але лікарі досі не можуть достеменно сказати, яким же чином вона завагітніла. Вона народила здорового хлопчика, хоча теж медики вдалися до кесаревого розтину. Він помер у віці 40 років в 1979 році від захворювання кісток мозку.

ВІДЕО

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.