Новини здоров’я. 27 березня. Ожиріння не тільки псує зовнішність і шкодить здоров’ю, але й відкладає відбиток на розумові здібності людини.

Ожиріння відкладає відбиток на розумові здібності людини

Особливо це стосується тих, у кого багато жирових відкладень в області живота.

У дослідженні, проведеному вченими з Сеульського університету, Південна Корея, взяли участь 250 чоловік у віці 60 років і старше, які проходили медичне обстеження і тести на розумові здібності.

В результаті з’ясувалося, що високий індекс маси тіла пов’язаний з підвищеним ризиком зниження інтелектуальних здібностей. Також, у людей з великою кількістю абдомінального жиру розумові здібності були помітно нижче, ніж у людей з найменшою кількістю жиру в області живота.

«Наші висновки дуже важливі для громадського здоров’я. Запобігання ожирінню, і, особливо, абдомінальному, може бути важливим заходом профілактики зниження когнітивних функцій і розвитку старечого недоумства в похилому віці», – відзначили дослідники.

Окрім зниження розумових здібностей, надмірну вагу пов’язують з метаболічним синдромом, хворобами серця і судин, цукровим діабетом і раковими захворюваннями.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.