Новини здоров’я. 26 березня. Експерти зіткнулися з випадком алергії, який надзвичайно здивував їх.

Пацієнт з водяною кропив'янкою може спокійно пити воду

Молода жінка скаржилася на головні болі і висип кожен раз, коли вона стикалася з водою. Виявилося, пацієнтка страждала від алергії на воду.

Водяна кропив’янка – це рідкісна алергічна реакція, яка заподіює хворим дискомфорт під час зіткнення з водою, що робить такі звичайні речі, як миття рук, купання і потрапляння під дощ дуже неприємними і навіть болючими.

Перший випадок був відзначений в 1964 році, однак багато алергологів досі не знають про цю проблему, і діагностують у своїх пацієнтів хронічну кропив’янку. На щастя, алергія на воду розвивається в основному від зовнішнього дотику до води, інакше життя людини, організм якої в основному складається з води, було б нестерпним.

При тому, що пацієнт з водяною кропив’янкою може спокійно пити воду, власні сльози або піт викликають у нього хворобливу реакцію. В окремих випадках спостерігається алергічна реакція на слину, що робить неможливими пристрасні поцілунки.

Найскладнішим завданням для алергіка є прийняття душу. Висип і головні болі змушують їх митися якомога рідше, і робити це дуже швидко. Поки що вчені не дають відповіді на питання, чому організм настільки бурхливо реагує на воду.

Перепробувавши масу ліків від алергії, лікарі змогли допомогти своїй пацієнтці побороти симптоми алергії, лише прописавши їй антидепресанти.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.