Новини економіки. 14 березня. Підписаний Президентом України Закон про заборону реклами тютюну вже за 6 місяців після вступу в дію зможе знизити споживання тютюнових виробів у країні на 25%.

Куріння, сигарета
Буде заборонено демонструвати сам процес куріння, а також сигарети

Про це повідомила керівник відділу по боротьби з неінфекційними захворюваннями бюро ВООЗ в Україні Наталія Король під час прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За її словами, при повній забороні реклами куріння цифра зниження споживання тютюну за 6 місяців може зменшитися до 25% і це підтверджують дослідження, проведені в 30 країнах світу.

Вона повідомила, що куріння є специфічним захворюванням, пов’язаним з адаптивністю організму до тютюну в певних концентраціях. Таким чином, за словами фахівця, курці навіть без реклами зможуть знайти, де купити сигарети, оскільки їх організм вимагатиме підтримки певної кількості нікотину.

Вона констатувала, що реклама тютюну націлена саме на некурців, а також дітей і підлітків. «Заборона реклами куріння зупинить приріст нових курців, уже через кілька років це призведе до поліпшення загального здоров’я українців», – сказала Король.

Підписаний 13 березня Президент України Закон, вводить через 6 місяців заборону на будь-яку рекламу тютюнових виробів. Також будуть заборонені масові заходи, під час яких проводиться пряма реклама куріння. Буде заборонено демонструвати сам процес куріння, а також сигарети. Також буде заборонено рекламувати тютюн в місцях його продажу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.