Новини України. 20 березня. Три тижні тому ТСН розповідала про волинського Хатіко – собаку, що майже рік виглядав свого господаря на узбіччі траси біля селища Маяки, яке знаходиться біля Луцька.

Бобко знайшов своїх хазяїв

Їжу від чужих людей пес брав, але у двір ні до кого йти не хотів. І от тепер його господар знайшовся. Він упізнав пса, переглядаючи ТСН аж у Греції.

“Батько побачив по телевізору в новинах. Каже, поїдь подивися – копія нашого Боби”, – розповідає хазяїн собаки Степан Голембйовський.

Наступного дня Степан був уже в Маяках. Але на зупинці собаку не застав і пішов питати по людях.

Бобка шукали півночі, але марно. Хлопець поїхав ні з чим, та обіцяв повернутися. І за тиждень таки повернувся.

Через 5 років і тисячі кілометрів вони нарешті зустрілися і впізнали один одного. Степан розповідає, що Бобко зі щеняти ріс в обійсті дідуся на Івано-Франківщині. Коли ж старенький помер, пес був невтішний, а невдовзі по тому зник.

“Він цілий місяць ходив одною стежкою туди, до дідуся на цвинтар”, – каже Степан.

Іншого собаку Голембйовські не брали. Берегли і пам’ять про Боба, і його буду. На Івано-Франківщину Бобка-Хатіко проводжали усім селом. З Греції додому невдовзі приїдуть і батьки Степана.

Бобі повертається до своїх справжніх хазяїв. Не тих, що його викинули, а тих, що його дуже люблять і чекають”, – радіє жителька села Маяки Алла Гузь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.