Новини України. 20 березня. Згідно з недавнім звітом Citrix Global Index Workshifting, який був проведений Vanson Bourne в 11 країнах, сьогодні воркшифтінг практикують 37% компаній.

За 2-3 роки до України дійде нова технологійя праці

За прогнозами, ця цифра зросте до 93% вже в 2013 році.

Основна причина розвитку цього напрямку в усьому світі – активне впровадження бізнес-структурами нових технологій.

Бар’єри, які раніше перешкоджали роботі поза офісами, тепер усунуті за допомогою відеоконференцзв’язку, онлайн-комутаторів, презентацій на відстані тощо. Завдяки цьому, працівник може працювати в цілком комфортній обстановці поза офісом, маючи віддалений електронний доступ до всіх робочих столів і програмних додатків.

Як зазначив керівник департаменту ІТ-інфраструктури компанії IT-Solutions Сергій Щербань, світова популярність воркшифтінгу поки що не дісталась до України. Але це всього лише справа часу – за словами експерта, в нашій країні на поширення вже популярного в світі досвіду піде 2-3 роки.

Щербань вважає, що свій старт тенденція найімовірніше візьме у великих міжнародних компаніях, для політики яких характерна робота на результат. Нова тенденція зручна як для працівника, який зможе виконувати завдання в комфортних для себе умовах, так і для роботодавця, котрий скоротить видатки на утримання зайвих офісних приміщень.

За словами експерта, з технічної точки зору, аби робітник міг працювавти вдома, керівництву компанії слід забезпечити якісний канал зв’язку з офісом.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.