Новини здоров’я. 3 березня. З віком жінки отримують більше задоволення від сексу, незважаючи на те, що їх сексуальне бажання знижується.

Навіть 80-річні бабусі в половині випадків відчувають задоволення від сексу

До такого висновку прийшли експерти з США, що спостерігали за групою жінок протягом 40 років.

Серед учасниць дослідження у віці 67 років половина, у яких був статевий партнер, вели активне статеве життя. Частота статевих актів знижується у міру старіння, проте більшість жінок – 67% – досягають оргазму завжди або майже завжди.

40% респонденток зізналися, що ніколи або майже ніколи не відчували статевого потягу, а третина жінок розповіли, що їх секс драйв завжди був слабким. Незважаючи на зв’язок між статевим потягом і іншими аспектами статевого життя, лише кожна п’ята жінка, що веде активне статеве життя, відчуває сильне бажання.

«На відміну від традиційної лінеарної моделі, згідно з якою секс слідує за статевим потягом, наші результати говорять про те, що жінки займаються любов’ю з різних причин, включаючи підтримку відносин», – відзначили дослідники з університету Каліфорнії.

Незалежно від того, як часто вони займалися сексом, 61% жінок виявилися задоволеними своїм статевим життям. Хоча літній вік призводить до зниження задоволеності в ліжку, навіть 80-річні бабусі в половині випадків відчувають задоволення від інтимного спілкування з партнером.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.