20 березня. Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити і не очікувати здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів та міжнародну громадськість… Благаю вас об’єднатися.

Тимошенко ще раз просить об'єднатися

Демократична опозиція програла вибори в Обухові.

Що ж, нехай навіть так. Партія влади продавила, протягла, протовкла свого кандидата в престижному райцентрі Київської області шляхом маніпуляцій, фальсифікацій та шахрайства.

Але ж справа не в них, справа в нас – в демократичних силах. Бо так само наполегливо вони будуть тягти, товкти та давити і на парламентських виборах. Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити і не очікувати здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів та міжнародну громадськість. Вони захопили країну, як загарбники, і поводяться з нею, як окупанти.

Опозиція програла, тому що була розподіленою. Знову від нас два кандидати і знову поразка. То невже час нічому не вчить?

Хіба важко було відмовитися від амбіцій якоїсь однієї людини та виграти ці вибори, тим більше в Київській області – в області, де ми завжди мали підтримку? Це – ганебно і прикро.

Час зрозуміти, що програли не “Батьківщина” і не “Удар”. Програла демократія, програла вся країна, бо люди дивляться на ці вибори, вони чудово бачать всі фальсифікації, але бачать і те, що ми нічого не спроможні зробити. І тому така наша безпорадність здатна викликати епідемію байдужості у людей. Бо кожна людина, яка сьогодні спостерігає за політичним процесом, має повне право сказати: “Якщо вже в них, у лідерів, нічого не виходить, то куди нам впливати на ту політику?” …

І куди ми зайдемо з такими суспільними настроями?

Шановні колеги, соратники і побратими! Я дуже хочу, щоб обухівський “інцидент” став останнім в історії української демократії. Я ще і ще раз закликаю і благаю вас об’єднатися. На всіх рівнях, на всіх округах, на всіх виборах. Тільки так ми зможемо перемогти, тільки так ми зможемо зупинити цю бандитську навалу в країні.

Я не хочу нікого повчати та зайвий раз моралізувати про втрачене.

Давайте будемо думати про майбутнє.

Об’єднуйтесь. Об’єднуйтесь негайно, вже сьогодні, бо якщо зараз цього не зробимо, то завтра будемо не переписуватися, а перестукуватися…

Юлія Тимошенко
Качанівська колонія, Харківська область

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.