Новини України. 27 березня. Юлія Тимошенко на порозі інвалідності і може не дожити до розгляду своєї справи по суті в суді касаційної інстанції.

Тимошенко на межі інвалідності

Про це сказав народний депутат, заступник голови фракції “БЮТ-Батьківщина” у ВР Юрій Одарченко.

“Незважаючи на висновки міжнародної лікарської комісії та неодноразові звернення міжнародного співтовариства, допомога їй не виявляється. Зараз вона стоїть на порозі інвалідності – хвороби можуть викликати незворотні наслідки. Ми вважаємо, що умисне доведення людини до хворобливого стану, а потім відмова цій людині в медичній допомозі, вчинені у зв’язку з помстою влади лідерові опозиції, слід кваліфікувати як тортури і нелюдське ставлення, визначення яких дано в Конвенції” – йдеться в заяві, яку “Батьківщина” відправила до Комітету проти катувань (м. Женева, Швейцарія).

Як зазначив голова робочої групи з захисту Юлії Тимошенко від катувань та нелюдського поводження Одарченко, в результаті застосування моральних і фізичних тортур Тимошенко може не дожити до розгляду справи по суті в суді касаційної інстанції. За його словами, судова система України не забезпечує ефективний захист прав і свобод людини, що визнається міжнародними організаціями, в тому числі ПАРЄ. В той час як звірства щодо Тимошенко посилюються.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.