Новини світу. 18 березня. Рух “Захопи Уолл-стріт” відзначив півроку з дня свого заснування.

Поліція вела себе досить жорстко, незважаючи на мирний настрій протестуючих

Акція протесту закінчилася сутичками з поліцією, декілька десятків осіб були затримані.

Спочатку протестуючі пройшлися маршем по Уолл-стріт. В ході маршу було затримано 15 осіб, а три офіцери поліції отримали поранення.

Потім, увечері 17 березня, близько 600 учасників руху вийшли в парк Зуккотті. Вони співали і били в барабани. У плани протестуючих входило розбити наметовий табір, однак поліція перешкодила їм. Близько півночі почалися затримання. Протягом 20 хвилин поліцейські очистили парк від активістів руху.

Офіційної кількості затриманих влада Нью-Йорка не приводять, однак, за оцінками журналістів, тільки в парку Зуккоті вона може досягати 50 осіб. Поліція вела себе досить жорстко, незважаючи на мирний настрій протестуючих. Кілька жінок постраждали в ході затримання, їм була надана медична допомога.

Перша акція “Захопи Уолл-стріт” відбулася 17 вересня 2011 року. Учасники руху протестують проти економічної нерівності. Акції, аналогічні нью-йоркській, проходять і в інших містах США і світу. Так, наприкінці лютого поліція розігнала наметовий табір активістів “Захопи Лондонську фондову біржу” біля собору Святого Павла, який простояв з жовтня 2011 року.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.